Nieuwsbrief 15-05-2023

Print Friendly, PDF & Email

Updates van deze maand 

Nieuw: Heb je geen FlexWhere voor Desktop? Claim een werkplek via het web of de mobiele app!

Binnenkort beschikbaar: Thuiswerkers worden automatisch ingesteld als extern in FlexWhere 🏡

Bewezen feit: De invloed van weersomstandigheden op de kantoorbezetting ☔️ 

2. Thuiswerkers worden automatisch ingesteld als extern in FlexWhere 🏡

wifi fw

Voor alle gebruikers

We werken hard aan de functionaliteit die gebruikers die vanuit huis werken automatisch als extern instelt op basis van hun WiFi-netwerk. Dit betekent dat als de gebruiker niet op kantoor aanwezig is en niet verbonden is met het bedrijfsnetwerk, hij automatisch wordt gemarkeerd als extern. 

Geen pop-ups meer om de locatie in te stellen, FlexWhere doet het voor jou!

Release: Binnenkort beschikbaar, blijf op de hoogte!

3. De invloed van weersomstandigheden op de kantoorbezetting  

Uit onze gegevens blijkt dat 36% van de FlexWhere klanten, tijdens sneeuwval een daling van de bezettingsgraad met 5% of meer heeft ervaren. In de dagen dat de wind meer dan 35 km/h bedroeg, zagen we dat 9% van de bedrijven een verminderde bezettingsgraad van hun kantoren ondervond. Lage temperaturen en regen hadden geen invloed.

Dit betekent dat, hoewel wind en sneeuw het grootste effect hebben op de kantoorbezetting… voor de meeste FlexWhere-gebruikers staan de weersomstandigheden niet in de weg om de beste dag op kantoor te hebben! 

Leave a Comment